Online Ücretli Danışma

Öztürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, büroda hukuki danışmanlık hizmeti vermeyle birlikte başka ülke veya şehirde olan ya da zamanı olmadığı için büromuza gelemeyen kişiler için de online(çevrimiçi) hukuki danışmanlık hizmetini çeşitli sosyal ağlar vasıtasıyla internet üzerinden vermektedir. Online Danışmanlık Hizmeti dünyada uzun yıllardır kullanılmasına rağmen ülkemiz için çok yeni bir konudur.

Avukatın mahkemelerde dosyayı takip etmesinin yanı sıra, hukuki sorunların çözümü konusunda görüş bildirme, başka bir ifadeyle danışmanlık hizmeti verebilir.

Avukat, danışmanlık hizmeti ile kişilere doğru ve etkili kararı vermesi için hukuki uyuşmazlığın alternatif çözüm yollarını, her bir alternatifin avantaj ve dezavantajlarını gösterir. Bu yönden, avukatın danışmanlık hizmeti, en az dava sürecinin takip edilmesi kadar önemlidir.

Avukatın bilgi, birikimini ve hukuki görüşünü açıkladığı danışmanlık hizmetinde emeğinin karşılığını ücret olarak alması Avukatlık Kanunu ve hakkaniyet gereğidir. Teknolojik gelişmeler çerçevesinde danışmanlık hizmetinin online olarak verilmesi mümkün hale gelmiştir. Online danışmanlık hizmeti ile büroda danışmanlık hizmeti verilmesi arasında bir fark bulunmamaktadır.

Online hukuki danışmanlık hizmeti veya online avukatlık hizmeti talep eden kişilerin, danışmanlık ücretini ödedikten sonra 0532 797 64 14 iletişim numarasına incelenmesini istediği belge veya dokümanlar var ise bunları Whatsapp aracılığı ile veya alt kısımda yer alan online danışma formu ile bizlere ulaştırması gerekmektedir. Online danışma talebiniz ile birlikte size en kısa sürede online randevu kaydı oluşturulacaktır. Başvuru yapılması durumunda belirttiğiniz konu ile ilgili uzman avukatımız tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır. İnternet üzerinden online danışmanlık hizmeti alanlar, aynı konuyla ilgili sorunların giderilmesi için yeniden desteğe ihtiyaç duymaları durumunda ise tekrar danışmanlık ücreti ödemeden bizimle iletişime geçebilirler.

Online Hukuki Danışmanlık / Görüntülü Hukuki Danışmanlık / Online Danışmanlık Nedir?

Online hukuki danışmanlık veya diğer adı ile Görüntülü Hukuki Danışmanlık, internet erişiminin olduğu her yerde, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan, dilediğiniz gün ve saatte, profesyonel hukuki danışmanlık hizmetine erişmenize olanak sağlamaktadır. Online Danışmanlık hizmeti yurt dışında veya İstanbul dışında ikamet eden kişiler, çeşitli sağlık sebepleriyle veya başka sebeplerle ofisimize gelemeyen kişilere yöneliktir. Öztürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu online danışmanlık hizmeti ile Türkiye’nin dört bir yanına canlı görüşmelerle danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ayrıca online görüntülü hukuki danışmanlığın yanı sıra yazılı danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Talebiniz doğrultusunda hukuki uyuşmazlığınızla ilgili sorulara yazılı olarak mail yoluyla danışmanlık hizmeti verilmektedir. Yazılı hukuki danışmanlıkta sormak istediğiniz soruları 0532 797 64 14 iletişim numarasıyla veya alt kısımda yer alan online avukat danışma formuyla büromuza iletebilirsiniz.

Online Danışmanlık Görüşmesinin Yapılacağı Ortamı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Görüşme sırasında sessizliğin sağlanması ve korunması önemlidir. Bu nedenle odada televizyon, müzik çalar ve benzeri elektronik aletlerin kapalı olması dikkatinizin dağılmaması ve görüşmenin verimli geçmesi için gereklidir.

Tıpkı yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi online görüşmelerde de gizlilik ve mahremiyet, sağlanması gereken temel bir koşuldur. Yapılan tüm görüşmeler, kimlik bilgileri ve belgeler KVKK kapsamında ve avukat-danışan ilişkisi gereği kesinlikle gizli tutulmaktadır. Konuşulanların başkaları tarafından duyulmasını önlemek amacıyla görüşme yapılacak ortamda gerekli düzenlemelerin önceden yapılmış olması önemlidir.Görüşmelerin bölünmemesi amacıyla internet bağlantınızın iyi olduğu bir ortamda bulunmanız faydalı olacaktır.

Online Hukuki Danışmanlık Görüşmeleri İçin Gereken Teknik Altyapı Nedir?

Online Hukuki Danışmanlık için hızlı bir İnternet bağlantısı ve gerekli programın (Zoom,Google Meet vb.) kurulu olduğu bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonu gerekmektedir. Acil durumlarda ve mesai saatleri dışında ise Whatsapp üzerinden online görüntülü hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Zoom programını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Windows için tıklayın.

Iphone için tıklayın.

Android için tıklayın.

Online Hukuki Danışmanlık Görüşmeleri İçin Genel Bilgilendirme ve Uyulması Gereken Kurallar

1. Online Hukuki Danışmanlık hizmeti görüntülü veya sesli olarak Zoom,Google Meet vb. programlar üzerinden yapılır. Talebiniz doğrultusunda farklı uygulamalar kullanılabilmektedir. Sadece acil durumlarda ve mesai saatleri dışında ise Whatsapp üzerinden online görüntülü hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

2. Online Hukuki Danışmanlık görüşmeleri ofisimizde gerçekleşen diğer görüşmelerle aynı standartlarda uygulanmakta olup görüşme süresi 75 dakika ile sınırlıdır.

3. Online Hukuki Danışmanlık görüşmelerinde mesai kavramı olmadığı için talebiniz üzere en kısa sürede randevu kaydı oluşturulmaktadır.

4. Randevunuzu iptal etmeniz gerektiği durumlarda, en geç online görüşmenizin 12 saat öncesinde iptal etmeniz halinde ücret iadesi almanız mümkündür.

5. Başvuruda bulunan kişi ile yapılacak olan ilk görüşme değerlendirme görüşmesi olup bu görüşmenin sonrasında avukatlarımızın gerekli gördüğü durumlarda danışan kişi yüz yüze hukuki danışmanlık almaya yönlendirebilir. Online görüşmeden sonra yapılacak yüz yüze görüşmede ücret talep edilmemektedir. İnternet üzerinden online danışmanlık hizmeti alanlar, aynı konuyla ilgili sorunların giderilmesi için yeniden desteğe ihtiyaç duymaları durumunda ise tekrar danışmanlık ücreti ödemeden bizimle iletişime geçebilirler.

6. Online Hukuki Danışmanlık görüşmeleri ofisimizde gerçekleşen diğer görüşmelerle aynı standartlarda uygulanmakta olup ödemelerin nasıl yapılabileceği ve randevu ile ilgili ofisimize ait online danışma hattı olan 0532 797 64 14 numaralı hattımızdan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

7. Danışan, ofisimizden yüz yüze ya da online görüşme hizmeti almayı kabul etmesi halinde, görüşmelerin sesli ya da görüntülü kaydını izinsiz olarak almayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

8. Yapılan görüşmelerde gizlilik prensibine bağlı kalınmakta ve etik ilkelerle ilgili kurallar izlenmektedir. Avukat, danışan tarafından paylaşılan tüm bilgileri bu gizlilik kuralları doğrultusunda saklı tutmakla yükümlüdür.

Online hukuki danışmanlık ve yazılı hukuki danışmanlık hizmetinin karşılığı olarak ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için 0532 797 64 14 iletişim numarasına mesaj atabilir veya arayabilirsiniz.

EMİN ÖZTÜRK HUKUK
VE DANIŞMANLIK
BÜROSU
ÖDEME YAPMAK İÇİN
TIKLAYINIZ
avukat online

Online Danışma

Online Danışmanlık hakkında bilgi almak için lütfen 0212 80 727 80 veya 0532 797 64 14 numaralı hattımızı arayın. Temsilcilerimiz en kısa sürede sizi bilgilendirecektir. Dilerseniz Whatsapp üzerinden randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Online Avukat Danışma Formu -Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız-

    KVKK Aydınlatma Metni'ni okudum, anladım ve kabul ediyorum.
    × Bizimle İletişime Geçin